4 may 2018-ci il tarixdə Şərur şəhər Uşaq Yaradıcılıq Mərkəzinin Rəsm dərnəyi üzvlərinə növbəti ustad dərsi keçirilmişdir.
Dərsi, Naxçıvan MR Rəssamlar Birliyinin üzvü, Sabir Məmmədov icra etmiş, sulu boya ilə natürmortun çəkilişini öyrətmişdir. Şagirdlərə maraqlı dərs keçmiş, dərs əsasında dərnək üzvləri ilə incəsənət haqqında söhbətlər aparmışdır.
Məktəb direktoruna, dərnək rəhbərinə, şagirdlərə və rəssam Sabir Məmmədova təşəkkürümüzü bildiririk.

On May 4, 2018, the next master class was held for the members of the Art Club of the Sharur Children's Creativity Center.
The lesson was performed by Sabir Mammadov, a member of the Artists' Union of Nakhchivan Autonomous Republic, who taught still life painting with watercolors. He gave an interesting lesson to the students and talked about the art with the members of the club.
We thank the school principal, the head of the association, the students and the artist Sabir Mammadov.