Naxçıvan Dövlət Universitetinin Təsviri İncəsənət və Rəngkarlıq ixtisası tələbələrinə ebru sənəti üzrə Nizami Alıyevin ustad dərsi keçirilmişdir – 25.04.2019
Naxçıvan MR Rəssamlar Birliyində, 25 aprel tarixində hamiliyimizə verilmiş Naxçıvan Dövlət Universitetinin Təsviri İncəsənət və Rəngkarlıq ixtisası tələbələrinə hamilik haqqında məlumat verilmiş, ebru sənəti üzrə Nizami Alıyevin ustad dərsi keçirilmişdir. Əyani dərs, böyük maraqla qarşılanmışdır. Xalq rəssamı, Tİ kafedrasının müdiri Hüseynqulu Əliyev'ə dərs prosesində bizi dəstəkləmələri üçün təşəkkür edirəm.

Nizami Aliyev's master class on marbling was held for students majoring in Fine Arts and Painting of Nakhchivan State University - 25.04.2019
Students of Nakhchivan State University, majoring in Fine Arts and Painting, were informed about their pregnancy at the Artists' Union of Nakhchivan AR on April 25, and a master class on marbling by Nizami Aliyev was held. The face-to-face lesson was met with great interest. I would like to thank Huseyngulu Aliyev, People's Artist, Head of the TI Department, for supporting us in the teaching process.