7 iyun 2019-cu il tarixdə Culfa rayon 3 nömrəli məktəbdə Uşaq Yaradıcılıq Мərkəzinin “Rəsm” dərnəyinin üzvlərinə İbrahim Safiyə aid açıq dərs və “master klass” keçirilmişdir
7 iyun Culfa rayon 3 nömrəli məktəbdə Uşaq Yaradıcılıq Мərkəzinin “Rəsm” dərnəyinin üzvlərinə Naxçıvan MR Rəssamlar Birliyinin sədri, əməkdar rəssam Ülviyyə Həmzəyeva görkəmli rəssam İbrahim Safiyə aid açıq dərs və “master klass” keçırmışdır.
Dərs uşaqlar üçün xususi hazırlandığından, asan başa düşülən və qavranan oldu. Uşaqlar çox aktiv iştirak etdilər. Ustad dərsini keçirməyimiz üçün şərait yaradan hər bir kəsə dərin minnətdarlığımızı bildirir, istedadlı uşaqlarımıza uğurlar arzu ediririk.

On June 7, 2019, an open lesson and “master class” on Ibrahim Safi was held for the members of the “Painting” circle of the Children's Creativity Center at school No. 3 of Julfa district
June 7 In Julfa district school No. 3, the chairman of the Artists' Union of Nakhchivan AR, honored artist Ulviya Hamzayeva held an open lesson and "master class" about the outstanding artist Ibrahim Safi for the members of the "Painting" circle of the Children's Creativity Center.
Because the lesson was designed specifically for children, it was easy to understand and comprehend. The children were very active. We express our deep gratitude to everyone who created the conditions for the master class, and wish success to our talented children.