“Ustad dərslərinin uğurlu nəticəsi” adlı İncəsənət Məktəbi və Rəsm dərnəyi üzvlərinin yekun sərgisi keçirilmişdir.
14 dekabr , 2018-ci il tarixində , 16 dekabr, tarixinə həsr olunmuş, Naxçıvan MR Rəssamlar Birliyinin Bəhruz Kəngərli adına sərgi salonunda Gənclər Fondu , Naxçıvan MR Təhsil Nazirliyi, Naxçıvan MR Mədəniyyət Nazirliyi , Naxçıvan MR Rəssamlar Birliyinin birgə təşkilatçılığı ilə

The final exhibition of the members of the Art School and the Art Club "Successful results of master classes" was held.
On December 14, 2018, dedicated to the date of December 16, 2018, in the exhibition hall of Nakhchivan AR Artists Union named after Bahruz Kangarli, Youth Foundation, Nakhchivan AR Ministry of Education, Nakhchivan AR Ministry of Culture, Nakhchivan AR Artists Union