Naxçıvan Muxtar Respublikası Rəssamlar Birliyinin B. Kəngərli adına sərgi salonunda Birliyin təşkilatçılığı ilə “Rəssamı tanıyaq” və “Evimizi bəzəyən əsərlər” mövzusunda onlayn videoçarx müsabiqələrinin qalibləri mükafatlandırılmışdır.
Naxçıvan Muxtar Respublikası Rəssamlar Birliyinin Bəhruz Kəngərli adına sərgi salonunda Naxçıvan Muxtar Respublikası Rəssamlar Birliyinin təşkilatçılığı ilə “Rəssamı tanıyaq” və “Evimizi bəzəyən əsərlər” mövzusunda keçirilən onlayn videoçarx müsabiqələrinin qalibləri mükafatlandırılmışdır. “Rəssamı tanıyaq” müsabiqəsinə təqdim olunan 6 video-çarxdan, NDU-nin tələbəsi Arzu Tarveridiyeva, NMİ-nun tələbəsi Tofiq Fərzəliyev və "1 qalib, 1mükafat" devizi altında keçirilən “Evimizi bəzəyən əsərlər” müsabiqəsinin iştirakçısı sənətsevər Həqiqət Tahirova olmuşdur.

The winners of the online video contests on "Let's get to know the artist" and "Works decorating our house" organized by the Artists' Union of the Nakhchivan Autonomous Republic were awarded at the exhibition hall named after B. Kangarli.
The winners of the online video competitions "Let's get to know the artist" and "Works decorating our house" organized by the Artists 'Union of the Nakhchivan Autonomous Republic in the exhibition hall of the Artists' Union of the Nakhchivan Autonomous Republic named after Bahruz Kangarli were awarded. Arzu Tarveridiyeva, a student of NSU, Tofig Farzaliyev, a student of NMI, and Hagigat Tahirova, an art lover, took part in the "Works Decorating Our Home" contest held under the motto "1 winner, 1 award".