15 sentyabr - Bilik Günü'nə həsr olunmuş "Optimal Qrup Akademiyanın" tələbələrinin sərgisi keçirilmişdir
Naxçıvan Rəssamlar Birliyinin B.Kəngərli adına Sərgi Salonunda 15 sentyabr - Bilik Günü'nə həsr olunmuş "Optimal Qrup Akademiyanın" istedadlı tələbələrinin 111 əsəri sərgilənmişdir. Əlvan ekspozisiya tamaşaçılar tərəfindən bötük maraqla qarşılanmışdır.
Qeyd olundu ki, mövzuya uyğun, maraqlı əsərlər seçilərək Türkiyənin İğdır vilayətində yeni istifadəyə verilmiş "Şuşa" uşaq bağçasına hədiyyə olaraq göndəriləcəkdir.

September 15 - an exhibition of students of "Optimal Group Academy" dedicated to Knowledge Day was held
111 works of talented students of "Optimal Group Academy" dedicated to September 15 - Knowledge Day were exhibited in the B. Kangarli Exhibition Hall of Nakhchivan Artists Union. Alvan exposition was met with great interest by the audience.
It was noted that interesting works suitable to the topic will be selected and sent as a gift to the newly opened "Shusha" kindergarten in Iğdır province of Turkey.